Firm w tej kategorii: 4

Strona 1 z 1

Technika, Elektronika

AMB Software to producent oraz dostawca oprogramowania dla firm. Firma wykonuje także usługi doradztwa i konsultingu IT, zajmuje się również outsourcingiem IT. W ofercie firmy znalazły się usługi przechowywania danych w chmurze, które są alternatywą dla fizycznych nośników i pozwalają na oszczędności.

''

Zielona Góra Sulechowska 1

lubuskie

http://www.ambsoft.pl

Przedsiębiorstwo Cezos, które istnieje przeszło 36 lat zajmuje się produkcją części do sprzętu oświetleniowego. Ponadto firma projektuje oraz produkuje systemy oparte na nowoczesnej technologii LED. Przedsiębiorstwo Cezos jest członkiem grupy LED Light for you wspieranej przez niemiecką spółkę Osram.

''

Gdynia Olgierda 88B

pomorskie

http://www.cezos.com

W sklepie internetowym ELCAN.pl znajdują się przewody przyłączeniowe typu H03VVH2-F, OMYżo, H05RR-F i OMY oraz przewody zasilające typuH03VVH2-F i H03VV-Fw kolorze czarnym. Oferowane przewody przyłączeniowe są zakończone różnymi typami wtyczek (konektory kablowe): płaską/prostą, kątową/okrągłą lub prostą/okrągłą.

''

Nekla Wrzesińska 29

wielkopolskie

http://elcan.pl

Działająca od ponad 20 lat firma monitoring-hd.pl zajmuje się obsługą indywidualnych oraz niestandardowych projektów. Ponadto specjalizuje się w sieciach informatycznych i teletechnicznych. Platforma internetowa oferuje wyposażenie audiowizualne sal konferencyjnych, systemy wideokonferencyjne, systemy nagłośnieniowe.

''

Piła Al. Niepodległości 88

wielkopolskie

http://monitoring-hd.pl

Wyników: 4

Strona 1 z 1

© 2017 Katalog Stron