Firm w tej kategorii: 8

Strona 1 z 1

Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Zarządzanie nieczystościami dotyczy nie tylko terenów przydomowych, ale także większych skupisk nieruchomości. Osiedlowe oczyszczalnie ścieków od firmy Bamartech to rozwiązanie przystosowane do najwyższych wymagań i przygotowane z odpowiednią starannością. Pozwala to na osiągnięcie zadowalających wyników oraz stosowne odprowadzenie nieczystości.

''

Przemęt Solec Nowy 1a

wielkopolskie

http://www.bamartech.pl/

Oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne oraz smary najlepszej jakości oferuje sklep Danoil.pl. Dostępne w sklepie produkty to reparaty najwyższej jakości, wytwarzane przez wiodących producentów środków petrochemicznych i motoryzacyjnych takich jak Shell, Castrol i Mobil. Oleje przekładniowe dostępne na stronie sklepu Danoil.pl gwarantują bezawaryjną i płynną pracę skrzyni biegów

''

Poznań Gorczyczewskiego 2/3

wielkopolskie

http://www.danoil.pl/

Regały magazynowe występują w różnych rodzajach. Typ wjezdny to dobre rozwiązanie w miejscach o niewielkim metrażu, z kolei na przechowywanie towarów różnej wielkości pozwalają regały paletowe oraz półkowe. Dobry system składowania pozwala zaoszczędzić czas i miejsce oraz zapewnia korzystne rozwiązania logistyczne.

''

Komorniki Towarowa 18

wielkopolskie

http://logispolska.pl

W sklepie Profitechnik klienci znajdą narzędzia dla elektryka - zestaw składający się z ponad 20 elementów umieszczonych w praktycznej torbie. W skład zestawu wchodzą szczypce i wkrętaki izolowane, próbniki napięcia oraz narzędzia nieizolowane - m.in.: piłka do metalu, młotek ślusarki, przecinak murarski.

''

Poznań Głogowska 16

wielkopolskie

http://profitechnik.pl

Przedsiębiorstwo Lamix oferuje duży wybór papierów toaletowych Jumbo, które nadają się zarówno w toaletach publicznych, galeriach handlowych, punktach gastronomicznych, jak i w miejscu pracy. W asortymencie znajdują się trzy serie papierów toaletowych Jumbo – Ellis Professional, Ellis Ecoline oraz Cliver.

''

Witnica Papiernicza 1

lubuskie

http://www.lamix.pl

Nie wiesz czym zabezpieczyć dom z bala? Najlepsze produkty znajdziesz u producenta farb do drewna firmy Altax. Przedsiębiorstwo jest częścią firmy Sherwin-Williams, mającej ponad sto pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji farb. Altax oferuje m.in. lakiery, emalie, oleje oraz impregnaty ochronne do zabezpieczania drewna.

''

Brodziszewo Kopanińska 7

wielkopolskie

http://www.altax.pl/

Przedsiębiorstwo Sona zajmuje się szeroko pojętą akustyką budowlaną. Firma oferuje usługi związane z wykonaniem natrysków tynku akustycznego Sonaspray® oraz Sonacoustic®. Ponadto przedsiębiorstwo dobiera materiały wibroizolacyjne pod urządzenia, budynki i inne konstrukcje wytwarzające lub przenoszące drgania.

''

Warszawa Jagiellońska 88/23

mazowieckie

http://sona.net.pl/

Wyników: 8

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron