Firm w tej kategorii: 5

Strona 1 z 1

Nieruchomości (wynajem, sprzedaż, deweloperzy)

Firma Dom Dla Ciebie oferuje planowanie domów szeregowych, z szerokim wachlarzem rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, przedsiębiorstwo świadczy usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale także deweloperom. W ofercie posiada gotowe projekty bliźniaków oraz pomaga przy formalnościach związanych z prawną stroną przedsięwzięcia.

''

Bielany Wrocławskie Sosnowa 30/2

dolnośląskie

http://www.domdlaciebie.com.pl

Przedsiębiorstwo Agrobex od prawie trzydziestu lat specjalizuje się w budowie mieszkań i lokali użytkowych. Na stronie agrobex-wynajem.pl firma oferuje wynajem lokali mieszalnych, użytkowych na biura lub siedziby firm handlowo-usługowych na terenie Poznania i okolic (Swarzędz, Przeźmierowo, Baranowo).

''

Poznań Kochanowskiego 7

wielkopolskie

http://agrobex-wynajem.pl/

Firma AGROBEX ma do dyspozycji zespół specjalistów w dziedzinie sprzedaży. Posiadają oni odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie marketingu, rozliczeń sprzedaży i rynku nieruchomości. Informacje kontaktowe do członków zespołu znajdują się na stronie http://agrobex.pl/pl/nasze-inwestycje-kontakt.

''

Poznań Kochanowskiego 7

wielkopolskie

http://agrobex.pl/

Wasowscy Developments oferują nowe mieszkania na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu w Markach. Powierzchnia tych lokali wynosi od 37 do 91 metrów kwadratowych. Do wyboru jest mieszkanie z balkonem lub ogródkiem. Osiedle sąsiaduje z rozbudowaną infrastrukturą oraz atrakcyjnymi terenami zielonymi.

''

Marki Mickiewicza 19E

mazowieckie

http://www.wasowscy-developments.pl/

Koszt budowy domu o powierzchni 100m2 może się różnić w zależności od użytych materiałów, ekipy wykonawczej, warunków terenowych, korzystania bądź nie z usług architekta i wielu innych czynników. Nie warto jednak nadmiernie ciąć kosztów, kupując gorszej jakości materiały, ponieważ aby dom mógł służyć przez lata, należy o niego zadbać od samego początku.

''

Warszawa Ostrobramska 79

mazowieckie

http://www.budogram.pl/

Wyników: 5

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron