Firm w tej kategorii: 10

Strona 1 z 1

Medycyna i zdrowie

Sklep Nowoczesna Apteka oferuje chłodziarki do przechowywania leków, środki do dezynfekcji i higieny, wagi apteczne oraz inne przydatne urządzenia laboratoryjne. Ponadto sklep oferuje usługi związane z zakładaniem aptek i modernizacją. Wsparcie zapewniane jest poprzez szkolenia personelu czy dostarczeniu mebli i systemów informatycznych.

''

Toruń Szosa Bydgoska 58

kujawsko-pomorskie

http://nowoczesna-apteka.pl/

Osobom starszym w codziennym poruszaniu się pomoże balkonik czterokołowy, który wyposażony jest w koszyk na zakupy, uchwyt na kule, półkę do siedzenia, oparcie pleców i regulację wysokości rączek. Dzięki temu seniorzy z ograniczeniami ruchowymi mogą zachować samodzielność oraz funkcjonować bez pomocy opiekunów.

''

Poznań Mostowa 25/3

wielkopolskie

https://przelambariery.pl/

American Heart of Poland, oferuje testy wysiłkowe od których powinna się rozpocząć rehabilitacja po zawale serca. Aby szybciej powrócić do zdrowia po ciężkiej chorobie należy należy przejść na zdrową, lekkostrawną dietę, utrzymywać odpowiednią wagę, wyeliminować papierosy i unikać nadmiernego wysiłku.

''

Ustroń Sanatoryjna 1

śląskie

http://www.klinikiserca.pl

Odpowiednia pielęgnacja dotyczy nie tylko naszej cery czy skóry ciała. Istotne są także dobrze dobrane odżywki i kremy do paznokci. Zadbane dłonie to wizytówka eleganckiej kobiety. W aptece internetowej Elixir Zdrowia można znaleźć szeroki wybór specyfików przystosowanych do każdego typu skóry. Pomagają ją odpowiednio nawilżyć i odżywić.

''

Olsztyn Limanowskiego 1-13/19

warmińsko-mazurskie

http://www.elixirzdrowia.pl

ATFC Centrum Psychoterapii i Psychologii to internetowa poradnia psychologiczna. Oferuje ona usługi z zakresu psychoterapii online. Jest to wygodny, szybki sposób na rozwiązanie problemów psychologicznych i rodzinnych. Skuteczność zdalnej formy terapii jest porównywalna z rezultatami po terapii stacjonarnej.

''

Bukowno Wodąca 142a

małopolskie

http://centrumpsychoterapii.eu/

Powstające na nogach żylaki to nie tylko domena osób starszych. Coraz więcej młodych kobiet cierpi na problem pękających naczynek i kłopotów z układem krwionośnym. W Centrum Medycznym Eskulap w Żarach możesz przejść laserowe usuwanie żylaków i w szybkim tempie znowu cieszyć dobrym wyglądem swoich nóg.

''

Żary ul. Moniuszki 2

lubuskie

http://www.eskulap-zary.pl/

Wysoka jakość i niska cena. Witaminy i mikroelementy od firmy Formeds to rozwiązanie, które pozwoli szybko uzupełnić poziom składników mineralnych w naszym organizmie oraz wzbogacić codzienną dietę. Dodatkowym atutem jest niska cena, co pozwala na znaczne oszczędności. Firma z wieloletnim doświadczeniem, która jest w stanie sprostać największym wymaganiom klientów.

''

Poznań Marcelińska 90

wielkopolskie

http://formeds.com.pl

Active Revital to ośrodek, z którego oferty mogą skorzystać osoby chcące zadbać o swoje zdrowie, kondycję i figurę. Podczas pobytu w ośrodku kuracjusze stosują dietę oczyszczającą opartą na odpowiednio dobranych warzywach i owocach, a także uczestniczą w zajęciach ruchowych - nordic walking, basen oraz są pod opieką lekarzy specjalistów.

''

Węgrów Gdańska 80

mazowieckie

http://active-revital.pl/

HBMED - Centrum zdrowia i piękna to nowoczesna klinika oferująca usługi łączone z zakresu medycyny i kosmetologii. Działania proponowane w klinice mają na celu profilaktykę schorzeń skórnych oraz objawów starzenia, a także ich eliminację. Gabinety dermatologii estetycznej znajdują się w Gdańsku i w Sopocie.

''

Sopot ul. J.J. Haffnera 54

pomorskie

http://www.hbmed.pl/

Mając problemy ze wzrokiem można zdecydować się na soczewki kontaktowe. Ich dobór jest możliwy w zakładzie optycznym prowadzonym przez rodzinę Opalińskich. Przedsiębiorstwo działa w Bydgoszczy od początku lat 90. ubiegłego wieku. Zatrudnia między innymi lekarzy okulistów, którzy przeprowadzają diagnostykę widzenia u klientów.

''

Bydgoszcz Niedźwiedzia 7

wielkopolskie

http://optykopalinski.pl/

Wyników: 10

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron